יש לכם שאלות? אנחנו כאן לענות!

לכל שאלה שתעלה, בכל נושא, גם אם בא לכם לדעת מה מזג האוויר בחוץ או למה הכיסויים שלנו כאלה מדהימים - אנחנו כאן בשבילכם! שנתחיל?

השאלות הנפוצות ביותר שלכם

שאלת השאלות, איך לא? הרי כולנו אוהבים לקבל דברים כמה שיותר מהר, גם אנחנו כאלה! עם זאת, כחלק מהתהליך שלנו להוזיל את עלויות המוצרים ולהעניק לכם את האיכות הטובה ביותר, בחרנו לייצר את המוצרים שלנו מחוץ לארץ ישראל. לכן מרגע ההזמנה ועד לרגע שתקבלו את הכיסוי שלכם יכולים לעבור 15 ימי עסקים, אבל אנחנו מבטיחים שזה המקסימום!

כל הכיסויים שלנו (ללא יוצא מן הכלל, מבטיחים!) עוברים תהליכי בקרה מוקפדים במיוחד לפני שנארזים ויוצאים אליכם. עם זאת, במידה וקיבלתם כיסוי עם פגם כלשהו אנחנו מבקשים שתשלחו לנו צילום של הפגם מיד כשאתם פותחים את האריזה בשביל שנוכל להעניק לכם את השירות הטוב והמהיר ביותר. את התמונה שצילמת שלחו לנו בוואטסאפ למספר - 054-7974206. אנחנו נעשה את הכל בשביל לדאוג לכם.

בדיוק בשביל זה דאגנו לכם לתמיכה מלאה ע"י מענה אנושי כמעט בכל שעה ביום (חוץ מימי שישי ושבת, בכל זאת אנחנו חייבים לנוח), ככה שבכל מצב שבו אתם לא בטוחים, צרו עם התמיכה שלנו קשר ואנחנו נדאג להדריך אתכם איך למדוד את המושבים שלכם בצורה הטובה ביותר כדי שהכיסוי שתזמינו יתאים ממש כמו כפפה... לספה?! כיסא?! אתם תחליטו.

אם להיות הוגנים? כמעט ולא קרה לנו שלא היו מרוצים מהכיסויים. אבל אם בכל זאת מסיבה כלשהי אתם מעוניינים להחזיר את הכיסוי שרכשתם, זה בסדר גמור. צרו איתנו קשר ונדאג להדריך אתכם בצורה הטובה ביותר איך לבצע את ההחזרה.

עדיין יש לכם שאלות? דברו איתנו

Section Image